HART VOOR ONZE KINDEREN

Sample page 2

Wij zijn een school met een warme en open sfeer. Het HART staat binnen onze school centraal. De kernwaarden vertrouwen, zorg, respect, hoop, gerechtigheid, verbondenheid en verwondering hebben wij hoog in het vaandel staan.

Wie zijn wij?

Onze school maakt deel uit van de Rotterdamse Vereniging voor Katholiek Onderwijs (RVKO). De RVKO biedt ouders en ruim 20.000 leerlingen hoogwaardig onderwijs. Aansluitend bij de missie en het strategisch beleidsplan van de RVKO, geeft onze school op onze eigen wijze invulling aan de identiteit van de school. 

Het HART staat centraal bij ons op school en dus is iedereen welkom en benaderen we elkaar respectvol en nieuwsgierig. Vieren en rouwen doen we samen. Bij het vieren van onze feesten komt onze identiteit duidelijk naar voren, altijd gekoppeld aan de tijd van nu.

Kloppend hart

Dit staat voor passievol onderwijs met extra aandacht voor projecten en vieringen.

Wetend hart

Dit staat voor inspirerend onderwijs met samenwerken en ontdekken van kennis en kunde.

Voelend hart

Dit staat voor betrokken onderwijs, betrokken bij de ander, binnen de school en in de maatschappij. 

TARCISIUSSCHOOL

Handige overzichten

2022-2023

Schoolgids

2022-2023

Jaarkalender

2022-2023

Vakanties

EXPERT TEAM

Ons team

Tarcisiusschool

Vragen?

Hebt u vragen of suggesties? Laat het ons weten via onderstaand e-mailadres of vul het formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

E-mailadres

Adres

Johan de Wittlaan 5-9
3051 HE Rotterdam

Contactformulier

Naam(Vereist)